Nové produkty jsou skladem, přejeme příjemné nakupování. :)

Informace o dopravě a platbě

Doprava

Zaslání (pouze po České republice)

  • GLS - na adresu (129,- Kč) nebo na výdejní místo GLS Parcel Shop (85,- Kč)
  • Zásilkovna – na výdejní místo Z point (85,- Kč) nebo do Z-BOXu (85,- Kč)

Osobní odběr – pouze po předchozí domluvě je možný osobní odběr v Českých Budějovicích (zdarma)

 

Balení

Jak balím vaše balíčky? Vzhledem k tomu, že keramika je křehké zboží a tudíž musí být pořádně zabaleno, využívám všemožný materiál – jde v první řadě o funkčnost. Zboží vám přijde obalené bublinkovou fólií, v papírové krabici vycpané papíry nebo vzduchovými polštáři. Snažíme se být udržitelní, a tak jsou všechny krabice recyklované (to znamená, že používáme krabice od jiných výrobků, nám dodaných balíků a podobně).

Pokud by se i přes veškerou mou snahu stalo, že by vám přišel balíček s rozbitým zbožím, neprodleně mě prosím kontaktujte e-mailem s přiloženou fotografií stavu zásilky.

 

Platba

Zboží odesílám až po zaplacení objednávky. Bohužel, momentálně není možné posílat balíčky na dobírku. Platbu můžete uskutečnit:

  • Bankovním převodem – po odeslání objednávky vám přijdou platební údaje do e-mailu, platbu proveďte nejpozději do 5 pracovních dní od obdržení platebních údajů

  • Platba kartou online – po dokončení objednávky zboží zaplatíte kartou pomocí platební brány GoPay

  • Hotově – tato možnost je dostupná pouze při zvolení osobního odběru

 

Vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů)

Jako koncový zákazník máte nárok na vrácení zboží koupeného on-line a to do 14 dnů od jeho obdržení. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Před odesláním zboží zpět mě prosím kontaktujte telefonicky či na e-mail a domluvíme si podrobnosti vrácení. Nezasílejte prosím zboží zpět bez předchozí komunikace! Hrozí nepřevzetí balíku z důvodu mé nepřítomnosti na adrese.

 

Případné dotazy pište na keramkramek@gmail.com

Veronika