Nové produkty jsou skladem, přejeme příjemné nakupování. :)

O mně

Kdo stojí za Keramkrámkem? 

Jmenuji se Veronika Adamcová, vystudovala jsem ekonomii a nyní působím střídavě ve středních a jižních Čechách. Koketovat s keramikou jsem začala už v šesti letech v zájmovém kroužku, kdy až do konce střední školy nebyl rok, kdy bych se mého koníčku vzdala. Postupně jsem se naučila různé techniky modelování a dekorování keramiky a zkoušela, co dalšího hlína dokáže. Nadšení a vášeň pro tuto činnost mi vydržely doposud (a doufám, že ještě dlouho vydrží!) a tak jsem se díky malému popostrčení od rodiny a přátel rozhodla pro vybudování vlastní keramické dílny a e-shopu.

Dělá mi radost vytvářet z hlíny nejrůznější výrobky a tak doufám, že skrze ně budu dělat radost také vám.

Všechny produkty, které zde na Keramkrámku najdete, vyrábím z keramické hlíny ručně a také na hrnčířském kruhu. Jelikož jde o ruční práci, tak zde nenajdete dva zcela stejné výrobky - každý kousek je originál.

Keramiku pálím nad 1200 °C a tím se stává velmi odolná. Výrobky tak jsou vhodné k užívání doma i na zahradě. K dekorování používám glazury, podglazurní barvy a oxidy. Celý výrobní proces je celkem zdlouhavý hlavně kvůli vysychání výrobků před tím, než jdou do pece. Proto pokud si u mě objednáte keramiku na zakázku, počítejte prosím s delší dodací lhůtou. Více se o zakázkové výrobě dočtete zde.

Všechny novinky a informace ohledně výrobků a doskladňování e-shopu budu sdílet na Instagramu a facebookové stránce Keramkrámku. Tak sledujte, ať vám nic neunikne. :)

Veronika

 

Keramkrámek - Veronika Adamcová